اسمز معکوس (RO) - اولترافیلتراسیون (UF) - ضدعفونی آب با اشعه فرابنفش (UV)

شماره های تماس: 88440102 - 88427972

تلگرام آواب صنعت

کانال تلگرام آواب صنعت

لینک سایت های وابسته به شرکت آواب صنعت


وب سایت شرکت DOW-Filmtec

وب سایت شرکت DOW-Filmtec
آدرس سایت: www.dowwaterandprocess.com
شرکت DOW یکی از بزرگترین هولدینگ های تولید کننده تجهیزات و مواد شیمیایی مرتبط با تصفیه آب به روش اسمز معکوس و سایر روش های تصفیه غشایی آب (Membrane Filtration) می باشد. غشاءهای نیمه تراوای (ممبران) تولید شده توسط این شرکت جزء بهترین نوع این محصول در جهان می باشند.

وب سایت شرکت Toray

وب سایت شرکت Toray
آدرس سایت: www.toraywater.com
شرکت محصولات شیمیایی TORAY یکی از صاحب نام ترین شرکت های جهان در زمینه تولید انواع تجهیزات و مواد مرتبط با صنایع تصفیه آب و فاضلاب می باشد که عمده شهرت خود را به واسطه نوآآوری و ارائه روش های نوین تصفیه آب به ویژه تصفیه غشایی آب (Water Membrane Treatment) به دست آورده است. ممبران (غشاء) های تولید شده توسط این شرکت در انواع RO، UF، NF و MBR می باشند که به واسطه تولید و کیفیت بالای محصول، به شدت مورد توجه صاحبان صنایع در سراسر جهان می باشند.

وب سایت شرکت Hydraunatic

وب سایت شرکت Hydraunatic
آدرس سایت: www.membranes.com
شرکت آمریکایی Hydranautics فعالیت خود را در سال 1963 به عنوان یکی مجموعه دانش بنیان در زمینه کشف روش های نوین تصفیه آب آغاز کرد. تخصص این شرکت در تولید انواع غشاء های نیمه تراوا(ممبران) مورد استفاده در صنایع بسیار مختلف می باشد و امروزه تولیدات این شرکت در تمامی دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

وب سایت شرکت Ropur

وب سایت شرکت Ropur
آدرس سایت: https://www.ropur.com/en/overview-en
(Toray Membrane Europe AG (TMEu AG یکی از زیر شاخه های شرکت اصلی TORAY می باشد که وظیفه تولید و همچنین تأمین برخی اقلام مصرفی و نیازمندی های جانبی ممبران های اسمز معکوس را دارد.آنتی اسکالانت های ROPUR تولید این شرکت می باشند که از جهات بسیاری نسبت به رقیبان جهانی خود برتری دارد.