اسمز معکوس (RO) - اولترافیلتراسیون (UF) - ضدعفونی آب با اشعه فرابنفش (UV)

شماره های تماس: 88440102 - 88427972

تلگرام آواب صنعت

کانال تلگرام آواب صنعت

بحران آب در ایران

مدیر سایت
شنبه 22 آبان 1395
1533

سخت است تصور کنید زندگی بدون دسترسی به مقادیر کافی آب شیرین، اما در برخی از نقاط جهان، به ویژه در شرق میانه، که در حال تبدیل شدن بیشتر از یک امکان از لحاظ نظری نگران کننده است، به عنوان تغییرات آب و هوا، مهاجرت دسته جمعی، تخریب محیط زیست، خشکسالی و سیاسی بی ثباتی - در میان مسائل دیگر - را استفاده و مدیریت کاهش منابع آب چالش افزایش است.

نه کم اثر خفقانآور سال تحریم های بین المللی - - منظور کاهش آب در حال حاضر به دریافت برخی از توجه جدی آن را یک مسئله ویژه در ایران، که در آن تعدادی از مشکلات است.

به عنوان کاوه مدنی، کارشناس سیاست محیط زیست در کالج امپریال لندن، توضیح می دهد، سه دلیل اصلی برای منابع آب سرعت در حال کاهش ایران، "یکی بودن رشد سریع جمعیت" وجود دارد.

او می گوید: "در کمتر از دو دهه جمعیت ایران دو برابر علت دوم بخش کشاورزی ناکارآمد است آن را در طول سال جنگ با عراق و پس از آن در طول تحریم برای ما بسیار مهم است بنابراین طبیعی به بود... واقعا در مورد خودکفایی غذایی و در دسترس بودن مواد غذایی در این کشور است. و علت سوم که سوء مدیریت نگران است. "

"آب نیز به بسیاری از چیزهای مرتبط و مگر ما درک و قدردانی ارتباط است و این پیچیدگی، ما می توانیم این بحران را حل نمی کند،" او اضافه می کند.

و یک بحران است دقیقا همان چیزی است که تبدیل شدن، مدنی توضیح می دهد: "رودخانه ها و دریاچه در حال رفتن یکی پس از دیگری خشک، ما در حال از دست دادن تالاب ها، ما شاهد فرونشست زمین، ما شاهد بیابان زایی، که واقعا غمگین"

اما به عنوان ایرانیان تماشای بدن مورد علاقه خود را از آب ناپدید می شوند، چاه های خود را خشک و به نوبه خود زمین های کشاورزی خود را به گرد و غبار است، درک حال رشد است که به منظور جلوگیری از هر گونه تهدید اگزیستانسیالیستی در سال های آینده، این کشور نیاز به ریشه نگرش خود تجدید نظر وجود دارد به استفاده از آب. دولت در حال به معرفی برنامه های به حفظ و مدیریت آب موثر تر - به خصوص در بخش کشاورزی - در حالی که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای هشدار به مردم به این مشکل است.

این اقدامات اثبات موثر است؟ و آیا آنها هر درس را برای دیگر کشورها انجام در این بخش به طور فزاینده خشک جهان؟

منبع خبر:

گالری تصاویر برای این خبر وجود ندارد !

;

هیچ نظری ثبت نشده است !

نظر شما !

اخبار مرتبط

;