اسمز معکوس (RO) - اولترافیلتراسیون (UF) - ضدعفونی آب با اشعه فرابنفش (UV)

شماره های تماس: 88440102 - 88427972

تلگرام آواب صنعت

کانال تلگرام آواب صنعت

معاون آبفا کشور: بوشهر تنها استانی که نوبت بندی آب دارد

مدیر سایت
دوشنبه 22 آذر 1395
1880

علی اصغر قانع افزود: سال 86 که در بوشهر خط آبرسانی خلیج فارس به بهره برداری رسید، تصور می کردیم مشکل استان و حداقل شهر بوشهر رفع می شود، ولی امروز شاهد نوبت بندی هستیم، در حالی که طبق اطلاعات من، هیچ مرکز استانی نوبت بندی آب ندارد که این هم بدهکاری ما به مردم بوشهر است.

وی افزود: انتظار می رود با وارد شدن آبشیرین کن 10 هزارمترمکعبی بوشهر با همه ظرفیت و اجرایی شدن آبشیرین کن های جدیدی که مجوز آن صادر شده، این بدهی به بوشهر جبران شود.

قانع با اشاره به اجرای خط آبرسانی به شهرستان جم گفت: این پروژه بزرگترین طرح آبرسانی روستایی کشور بشمار می رود که 170 میلیارد تومان جهت اجرای خط آبرسانی آن در نظر گرفته شده و انتظار می رود تا ابتدای سال 97 به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه از ابتدای شروع دولت تدبیر و امید وزارت نیرو توجه و عنایت خاصی به بخش روستایی به ویژه آبرسانی روستایی داشته ادامه داد: در همین راستا دولت برای نخستین بار ردیف مالی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان جهت احداث و تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی و همچنین هزار و 500 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی جهت آبرسانی روستایی اختصاص داد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اضافه کرد: همچنین در بودجه سال 96 فارغ از اعتبارات صندوق توسعه ملی ، اعتباری بالغ بر هزار و 130 میلیارد تومان در بخش روستایی در نظر گرفته شده که این نشان از توجه دولت به بخش روستایی است.

منبع خبر:

گالری تصاویر برای این خبر وجود ندارد !

;

هیچ نظری ثبت نشده است !

نظر شما !

اخبار مرتبط

;